Niedziela Chrztu Pańskiego – 9.01.2022

1. W dzisiejszą niedzielę, przypada Święto Chrztu Pańskiego, którym kończymy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego.

2. Dzisiaj w każdą drugą niedzielę miesiąca, Rada Parafialna zbierze po Mszach świętych ofiary na spłatę prac wykonanych w naszej świątyni.

3. Jutro po spotkaniu kolędowym w kościele, zapraszamy osoby zainteresowane do salki na kolejne zasłuchanie w Słowo Boże w ramach grupy „Lectio Divina”.

4. Zgodnie z zapowiedzią w dniach od 10 do 13 stycznia, w ramach spotkań kolędowych, zapraszamy Parafian na wieczorne Msze o godz. 17.30, które będą odprawiane za mieszkańców poszczególnych ulic. Po Mszy odmówimy modlitwę z kolędowym błogosławieństwem i rozdamy obrazki. Będzie również można złożyć ofiary podobnie jak podczas wizyt w domach.

5. PLAN SPOTKAŃ KOLĘDOWYCH 2022 – KLIKNIJ TUTAJ.

6. Jeszcze tylko dzisiaj można w zakrystii zapisać się na wizytę duszpasterską w domu. Po zakończeniu spotkań kolędowych ogłosimy terminy wizyt indywidualnych.

7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. W najnowszym Gościu Niedzielnym (nowa cena: 8 zł), jest dołączone pudełko do kolekcji cyklu superprodukcji Biblia-Audio oraz plan ukazywania się następnych płyt tego wydawnictwa.

8. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Grzegorz Włodarski. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…