NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 

 
1. W poprzednią niedzielę Rada Parafialna zebrała 3219,50zł i 10 Euro na prace wewnątrz naszego kościoła. Za wszystkie ofiary dziękujemy.
 
2. Dziękujemy za ofiarowanie dozowników do dezynfekcji rąk i wody św. – jeden parafianin ofiarował dozownik do dezynfekcji rąk, a wspólnota Odnowy w Duchu Świętym dozownik do wody święconej.
 
3. Przy wyjściu z kościoła można odebrać kartki wypominkowe, a wypisane wypominki wrzucamy do skrzynki przy konfesjonale albo przynosimy do zakrystii (prosimy o czytelne wypisywanie nazwisk i nie wrzucanie wypominek na tacę).
 
4. Nabożeństwa Różańcowe wg następującego porządku:
– od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę o 17.30;
– różaniec dla dzieci w poniedziałek i środę o 16.30;
– różaniec w formie Czuwania w piątek o 19.00.
 
5. W liturgii tygodnia:
– we wtorek po Mszy nabożeństwo do św. Michała Archanioła;
– w środę obchodzimy święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, po Mszy nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
– w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od 16.30 do 17.30.
 
6. Spotkanie dla mężczyzn na Górze Polanowskiej odbędzie się w czwartek (29.11) o 18.00, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, a każdy uczestnik przed wejściem będzie miał sprawdzaną temperaturę. Gościem spotkania będzie ks. dr Krystian Wilczyński, diecezjalny duszpasterz Rycerzy Kolumba.
 
7. W przyszłą niedzielę (1.11) obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Ze względu na stan pandemii, decyzją episkopatu Polski odwołuje się Msze Święte i procesje na cmentarzach. Z tego względu zapraszamy do udziału we Mszy w kościele, wg niedzielnego porządku. Modlitwa wypominkowa w niedzielę o 17.30.
 
8. Dziękujemy paniom z Żywego Różańca za codzienne prowadzenie modlitwy różańcowej oraz paniom, które posprzątały nasz kościół.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.