INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

CZYM JEST SAKRAMENT BIERZMOWANIA?

WSKAZANIA KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI DOTYCZĄCE PRZYGOTOWANIA DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

OGÓLNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE – INFORMACJE O SPOTKANIACH W GRUAPACH – KLIKNIJ TUTAJ

NAJWAŻNIEJSZE AKTUALNOŚCI

WIELKPOSTNE CZUWANIE MŁODYCH W MIASTKU – 17 LUTEGO 2024 

Zapraszamy młodzież (i nie tylko) do udziału w Wiekopostnym Czuwaniu Młodych, które odbędzie się w sobotę (17.02.) w kościele pw. NMP Wspomożenia Wiernych o godz. 19.00 pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Nabożeństwu będzie przewodniczył Ks. Biskup. Dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania udział w czuwaniu jest obowiązkowym punktem formacyjnym.

 

 

ADWENTOWE SPOTKANIE MŁODYCH – 10 GRUDNIA 2022

DRODZY KANDYDACI DO BIERZMOWANIA KLAS VIII SP I PIERWSZYCH PONADPODSTAWOWYCH. 10 grudnia 2022 r. godz. 19.00 w Kościele Mariackim w Słupsku odbędzie się Adwentowe Spotkanie Młodych pod przewodnictwem Księdza Biskupa. Dla Was uczestnictwo w tym spotkaniu jest OBOWIĄZKOWE. Od niedzieli 27 grudnia – zapisujecie się w zakrystii po Mszach świętych i podbieracie zgody rodzicielskie

SPOTKANIE W KOŚCIELE – NIEDZIELA – 4 GRUDNIA 2022

po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klas VIII i I ponadpodstawowych. Obecność obowiązkowa.

ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA – CZUWANIA RÓŻAŃCOWE

\

W każdy piątek października o godz. 19.00 młodzież ma okazję, by pomodlić się wspólnie Różańcem. W kolejne piątki rozważane są kolejne części Różańca. Na pierwszym nabożeństwie były to tajemnice radosne, 14 października – tajemnice światła, 21 października – tajemnice bolesne, 28 października – tajemnice chwalebne. Zapraszamy młodych do wspólnej modlitwy.  Zachętą niech będą zdjęcia z pierwszego nabożeństwa.