NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA: ODPUST W NASZEJ PARAFII

Druga Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia to odpust w naszej parafii. Z tej okazji prezentujemy galerię zdjęć z zeszłorocznej, świątecznej dekoracji naszego kościoła.

Na stronę zostały także zamieszczone aktualne Ogłoszenia Duszpasterskie. Jedno z ogłoszeń dotyczy zmiany w ograniczeniach, które umożliwią uczestniczenie w Mszy Świętej pod warunkiem, że na jedną osobę może przypadać powierzchnia 15 metrów kwadratowych. Biorąc to pod uwagę w naszym świątyni mogą znajdować się maksymalnie 22 osoby w głównej części kościoła oraz 6 osób w przedsionku.

Uczestnicząc we Mszy należy przestrzegać następujących zasad:
– każdy osoba musi posiadać maseczkę zasłaniającą usta i nos,
– należy zachować bezpieczną odległość – zajmujemy tylko wyznaczone miejsca.