NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 8.01.2023

1. W dzisiejszą niedzielę Chrztu Pańskiego kończymy liturgicznie Okres Narodzenia Pańskiego. Świąteczny wystrój kościoła oraz śpiew kolęd pozostaje tradycyjnie do Święta Ofiarowania Pańskiego.

2. Na wspólny koncert kolęd zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

3. Dzisiaj po Mszach świętych Rada Parafialna zbiera ofiary do puszek na nowe konfesjonały.

4. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Kolędę rozpoczynamy od godziny 15.30, w sobotę od 10.00, a w niedzielę od 14.00.

5. Plan spotkań kolędowych (osobna kartka) – umieszczony jest również w specjalnej zakładce na stronie internetowej naszej parafii.

6. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, serdecznie zaprasza 14 stycznia na godz. 11:00 na Spotkanie opłatkowe Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego. W programie Msza św., jasełka przygotowane przez alumnów roku I, dzielenie opłatkiem, wspólne kolędowanie i posiłek. Chętni mogą zgłaszać się telefonicznie na nr: 693 252 127 lub na adres email: [email protected] do 12 stycznia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

7. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego (nowa cena: 10 zł), a w nim między specjalny bezpłatny dodatek o Papieżu Benedykcie XVI, o jego życiu i Pontyfikacie.

8. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: śp. Albert Brzezinski – żył 3 miesiące; śp. Mieczysława Kozakowska, l. 73 . Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…